O mne


ZOZNAM KLIENTOV

Human Base
C-IN
KLARSTEIN
NeoVizia
Rittal
Cemmac
Tilia Design
Studio 727
ISS Facility Services
Edico
AQT
Fomei
RC Macko
Frameworks
NeoVize
DuoVize
All4Kids
La Portella
Czechoslovak Models
Nuskin
Slovenska katolicka charita
OZ Milan Štefánik

 

REFERENCIE OD KLIENTOV

„S Milanom Maršalkom sme spolupracovali už na desiatkach fotení. Získal si nás svojim nadšením a vysoko profesionálnym prístupom k práci. Milan má vždy originálny pohľad, vďaka ktorému vykúzli aj zo všednej situácie zaujímavú kompozíciu a hodnotné zábery.

Júlia Mekyňová, PR & Marketing Manager Očnej kliniky NeoVízia

 

Milan Maršalka mi bol odporúčaný kamarátom keď som potreboval výpomoc týkajúcu sa ozvučenia stánku na výstave. Je to síce mimo jeho hlavného zamerania ale čoskoro sa ukázalo že fotografovanie nielenže príde prirodzene k slovu a ešte s akým prekvapením! Milan ponúkol mimoriadne atraktívnu cenu a navyše úplne nezáväzne vytvorenie fotografií stánku a života na ňom. Ihneď sa z fotografovania stal vlastne hlavný zámer vďaka jeho profesionálnemu prístupu. Vďaka jemu máme z poslednej výstavy perfektne spracovaný album ktorý bez problémov znesie a už aj zniesol medzinárodne porovnanie kvalitou fotografií a fotografickým umením. Ešte dnes sa cítim zaviazaný vzhľadom na to že nakoniec hlavná činnosť bola len symbolicky ohodnotená. Rád by som túto podlžnosť zahladil pri ďalšej spolupráci.

Ing. Igor Bartošek, riaditeľ Rittal s.r.o.

 

S pánom Maršalkom sme spolupracovali na fotení našej firmy. Fotenie bolo veľmi príjemné a zábavné
i keď pre nás ako amatérov boli dva foto dni naozaj veľmi náročné. Našu predstavu dobre skĺbil
s možnosťami priestorov našej kancelárie aj s ateliérom, ktorý zabezpečil.
Fotografie boli krásne – bolo si z čoho vyberať. Dodané v dohodnutých termínoch a v kvalite akú sme
potrebovali hlavne pre našu webovú stránku. Pán fotograf živo komunikoval a ponúkol nám úpravy
fotiek aj do budúcnosti ak by sme ich potrebovali pre ďalšie účely.
Po našej skúsenosti môžeme Milana Maršalku len odporučiť, hlavne pre jeho profesionálny ale zato
uvoľnený prístup.
 
Ateliér pre záhradu a pobytový exteriér tiliaDesign
 

Milan nám bol sympatický ihneď pri prvom strenutí svojím ľudským prístupom. Vyskúšali sme ho pri prvej príležitosti na nami organizovanom podujatí a boli sme nadmieru spokojní či už s prácou počas akcie ale samozrejme aj s hotovým výsledkom. Fotky boli kvalitne nafotené a spracované. Milana sme následne využili na ďalších akciách a veríme v dlhodobú spoluprácu aj naďalej. 

Stanislav Koiš
Account manager
Human Base

 

Rada by som napisala nieco o fotogravovi Milanovi M., chcela by som sa  hlavne podakovat za jeho profesionalitu a kreativny napad fotenia na temu, ktoru sme prednedavnom nafotli. Bola som velmi nadsena s napadom jeho projektu a tak sme sa do toho pustili s nadsenim. Prijemny chapavy a aby som nezabudla na slovo vystihujuce Milana, profesionalny. Detaily na fotkách (aj ich úprava) sú krásne, pestré a aj nápady pri fotení boli kreatívne.  Jednoduchá perfektná práca a ludsky prístup k modelke. Velmi pekne dakujem a tesim sa na dalsi projekt a spolupracu s Milanom!

Denisa Bachárová, modelka